Zīmējumu konkurss „Ziemassvētku pasaka”

Sagaidot Ziemassvētkus, Demenes kultūras nams rīkoja zīmējumu konkursu “Ziemassvētku pasaka”.

Konkursa mērķis un uzdevumi bija izzināt bērnu redzējumu, kas asociējas ar vārdu salikumu ”Ziemassvētku pasaka” un ir attēlots zīmējumos, veicināt bērnu radošo pašizpausmi un prasmi zīmējumā atklāt savu iztēli.

Konkursā varēja piedalīties ikviens vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Iesniegtie  darbi no 2014.gada 22.decembra bija izstādīti Demenes kultūras namā. Darbus vērtēja komisija un 22.12. – 23.12. notika balsošana –  katrs izstādes apmeklētājs varēja nobalsot par labāko darbu. Kopvērtējumā uzvarētāji –  —–  “Simpatijas” balvas ieguvēji, tika noteikti trijās kategorijās. Pirmā kategorija – bērni līdz pirmsskolas vecumam,otrā kategorija- bērni no 1. līdz 6.klasēm, trešā kategorija -bērni no 7. līdz 12. klasēm. 47 bērni aktīvi iesaistījās izsludinātajā konkursā,  45 bērni no tiem bija Zemgales vidusskolai skolēni. Visvairāk zīmējumus iesniedza bērni  no 1.-6. klasēm. 

        

Kopvērtējumā konkursa uzvarētāji un “Simpatijas” balvas ieguvēji ir:

Kategorijā līdz pirmsskolas vecumam – Armands Lazdiņš, 

  

Kategorijā no 1. līdz 6.klasēm – Valērija Ratele,

Kategorijā no 7. līdz 12.klasēm – Nikolajas Jarovojs.

Katras grupas “Simpatijas” balvas ieguvējs tika apbalvots ar diplomu un īpašu balvu, bet pārējos zīmējuma konkursa dalībniekus apbalvoja ar diplomu un nelielu balvu.

Pateicamies visiem dalībniekiem par atsaucību un dalību konkursā. Paldies Zemgales vidusskolas vizuālās mākslas skolotājai T.Kavševičai par skolēnu iesaistīšanu konkursā.

Fotogalerija