Ziemassvētku un Jaungada pasākumi Demenē

20. decembrī Demenes pagasta bibliotēkā notika pasākums “Ziemassvētku brīnumi bibliotēkā”. Bērni iepazinās ar jaunu grāmatu izstādi, parādīja, cik viņi ir gudri, radoši – uzdāvināja bibliotēkai zīmējumus un lasīja Ziemassvētku dzejolīšus.

Fotogalerija

27.decembrī Demenes kultūras namā notika pasākums „Jaungada eglīte pirmsskolas vecuma bērniem”, kas pulcēja ne tikai Demenes pagasta bērnus, bet arī bērnus no blakus pagastiem un Daugavpils, kas uz svētkiem bija atbraukuši pie saviem vecvecākiem .

Pasākuma laikā visi klātesošie kopā ar Sniegbaltīti un Salaveci un pasaku varoniem dziedāja, dejoja un rotaļājās. Salavecis  dāvināja  dāvanas  par skaistākajiem kostīmiem un maskām, kā arī saldumus par  dzejoļiem. Pasākums bija jautrs un sirsnīgs.

Demenes kultūras nams pateicas brīvprātīgajiem aktieriem – M. Kostigovai, M. Romanovskai, A. Elksniņam, V. Ratelei, J. Goršentovai. J. Romanovskim A., Terentjevai V.

Paldies Demenes pagasta pārvaldei un Daugavpils novada domei par finansiālo atbalstu pasākuma organizēšanā.

Pateicamies tiem, kas palīdzēja īstenot idejas Ziemassvētku un Jaungada  noformējumam Demenes ciemā un Demenes kultūras namā.

Fotogalerija

Fotogalerija 1

28.decembrī Demenes kultūras namā notika Jaungada karnevāls, kas pulcēja gan pagasta iedzīvotājus, gan viesus. Visi kopa satika Salaveci un Sniegbaltīti, kuri pēc tradīcijām sarūpēja dāvanas par skaistākajiem noskaitītiem dzejoļiem un jautram dziesmām. Svētku noskaņu dāvināja arī Vitālija un Artura skaistas dziesmas, burvības Mistera Magic izpildījumā  – Demenes Jaungada karnevāls dāvāja brīnišķīgas emocijas visiem klātesošiem.

Demenes kultūras nams pateicas Vitālijam un Arturam, Aleksejam Beļavskim, Marijai Romanovskai, Margarītai Kostigovai, Misteram Magic un visiem pasākumā dalībniekiem par atbalstu, dalību un interesantiem priekšnesumiem.

Fotogalerija