Senioru rudens balle

       

Trešdien, 14. oktobrī Demenes kultūras namā aizritēja Senioru rudens balle, kurā godināja Demenes pagasta seniorus.  

Pasākuma oficiālajā daļā klātesošos uzrunāja un apsveica Demenes pagasta pārvaldes vadītāja Valentīna Gadzāne, novēlot labu noskaņojumu un stipru veselību;  kā  arī   Daugavpils novada pensionāru apvienības valdes locekle Olga Rogoļeva, kas aicināja seniorus būt aktīviem.

Koncertā ar skaistām un skanīgām dziesmām uzstājās Biķernieku kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis “Rjabinuška”.  

Pēc pasākuma oficiālās daļas notika balle. Muzikanti no Daugavpils izpildīja  skaistas un jaukas  melodijas. Līdz ar pirmajiem mūzikas ritmiem zāle bija piepildīta ar dejotgribētājiem. Visi kopā dziedāja, dejoja un piedalījās konkursos. Īpašu pārsteigumu senioriem sagādāja Mihails Aļminovičs, kas nodziedāja skaistu un sirsnīgu dziesmu visiem klātesošiem. Eļizaveta Vasiljeva, Nadežda Petroviča un Broņislava Friļina iepriecināja visus ar jautrām “častuškām”, Jadviga Vaikina nolasīja jauku dzējoli. 

Zālē valdīja draudzīga un labvēlīga atmosfēra. 

Par atbalstu Senioru balles organizēšanā pateicamies mūsu sponsoriem – SIA “Daugavpils Būvmehanizācija”,SIA “JAIVA”, SIA “OLANA”, SIA “EKO LATGALE”, SIA “ANTARIS”, SIA “LATGALES KRASTKALNI”, AS “LATVIJAS MAIZNIEKS”, Z/S “LIEPAS”, Z/S “VERAS”,  Zemgales vidusskolai. 

—– Fotogalerija