PROJEKTA IETVAROS DEMENĒ IEGĀDĀTS JAUNS SPORTA INVENTĀRS

Daugavpils novada projektu konkursa jaunatnei “Uzlabosim savu ikdienu!” ietvaros Demenes pagasta jauniešu biedrība “Demenes stariņi” saņēma finansējumu ar kopēju summu 700.00 eiro, lai īstenotu projektu “Sporto – esi vesels!”.

Projekts tiek īstenots ar mērķi uzlabot Demenes pagasta jauniešu iespējas nodarboties ar sportu un veselību veicinošām aktivitātēm, iegādāties nepieciešamo sporta inventāru, lai veicinātu jauniešu izpratni par veselīgu dzīvesveidu un vēlmi regulāri piedalīties sporta nodarbībās, nostiprinot un uzlabojot veselību, attīstot fiziskās spējas, sekmējot harmonisku fizisko un garīgo attīstību.

Projektā paredzētais inventārs ir rūpīgi izvēlēts, konsultējoties ar sporta treneri, lai nodrošinātu vecumam un fiziskajai sagatavotībai atbilstošu sportošanas inventāru. Pateicoties iegādātājām fitnesa bumbām, tiks trenēts mugurkauls un korsetes muskulatūra; pildbumbas, espanderi un elastīgais stienis uzlabos muskuļu tonusu plecu līnijā, rokās, kājās un vēdera muskulatūrā; balansa spilvens pilnveidos vispārējo līdzsvara izjūtu un staltu stāju, trenējot iegurņa un kāju muskulatūru.

Pateicoties projekta finansējumam, tiek uzlabota volejbola laukuma materiālā bāze. Projekta ietvaros tika iegādāts jauns volejbola tīkls ar laukuma līnijām un antenām un volejbola bumba.

Gribētos atzīmēt, ka jaunais volejbola laukuma inventārs jau ir izmēģināts ASV Bruņoto spēku no Misūri pavalsts Nacionālās gvardes vizītes laikā.

Ar pilnveidoto sporta iekārtu bāzi, bērniem un jauniešiem būs iespēja veiksmīgāk realizēt savas iespējas. Nodarbības ar jaunu, kvalitatīvu inventāru, bērniem un jauniešiem attīstīs estētisko sporta gaumi, sekmēs fiziskās un garīgās personības harmonisku attīstību.

Demenes pagasta jauniešu biedrība “Demenes stariņi” izsaka lielu pateicību Daugavpils novada domei par piešķirto finansējumu un iespēju realizēt savas idejas. Aicinām visus interesentus apmeklēt sporta zāli ar paplašinātu materiālo bāzi un uzspēlēt volejbolu, izmantojot jaunu inventāru.