PAZIŅOTI LMT PROJEKTU KONKURSA UZVARĒTĀJI

 Turpinot 2011. gadā sekmīgi aizsākto projektu “LMT Latvijai”, “Latvijas Mobilais Telefons” (LMT) sadarbībā ar sešām Latvijas pilsētām – Cēsīm, Madonu, Dobeli, Roju, Skrundu un Iecavu, kā arī Daugavpils novadu, no šā gada 23. marta izsludināja pieteikšanos projektu konkursa jaunajam posmam. Ikvienam bija iespēja iesniegt projekta ideju, kas ļautu uzlabot sava novada un novadnieku dzīvi. 

8. jūnijā Daugavpils novada domē notika projektu konkursa uzvarētāju apbalvošana. Šogad no Daugavpils novada LMT projektu konkursā savas idejas iesniedza 18 projektu pieteicēji, 17 no tām tika atlasītas balsošanai. Apkopojot konkursa rezultātus, par uzvarētājiem tika atzīti 4 projekti, katrs iegūstot līdz 2 000 eiro lielu finansējumu.

Nīcgales pagastā tagad būs savs futbollaukums, kur būs iespēja sportot un atpūsties bērniem un jauniešiem. Projekta kopējais finansējums ir 1976 eiro.

Līksnas parkā būs jauns Mīlestības koks, kurā kāzu dienā jaunais pāris varēs iekārt savu atslēdziņu, tādā veidā simboliski uz mūžu saslēdzot kopā savas sirdis. Mīlestības koks izmaksās 1950 eiro.

Pateicoties biedrības „Jubra” iesniegtajam projektam, Daugavpils novadā notiks pirmais MTB maratons, kurā varēs piedalīties ikviens aktīvās atpūtas cienītājs.  Projekta kopējais finansējums ir 2000 eiro.

Demenes pagastā, pateicoties uzvarai konkursā, notiks vēl skanīgāki pasākumi kā līdz šim, jo par vinnēto naudiņu tiks iegādāta jauna un kvalitatīva apskaņošanas aparatūra, kas nodrošinās norišu kvalitāti un papildinās mākslinieku uzstāšanos. Projekta kopējais finansējums ir 1996 eiro.  

Neizsakāmi liels paldies visiem, kuri mūs atbalstīja un balsoja par projektu  “Skanīgi pasākumi Demenes pagastā” – kolēģiem, draugiem, paziņām, sadarbības partneriem, Zemgales vidusskolai un citiem. Pateicamies  visiem kopā un katram atsevišķi.  Esam patiesi priecīgi un  pateicīgi  par Jūsu atbalstu!

Fotogalerija