NOSLĒGUSIES BĒRNU NOMETNE KUMBUĻOS

Demenes pagasta Kumbuļu ciemā noslēgusies ikgadējā Sociālā dienesta organizētā vasaras atpūtas nometne bērniem no novada trūcīgajām ģimenēm. Nometnē divās maiņās piedalījās 30 bērni no vairākiem pagastiem. 

Nometnes vadītāja Regīna Tamane pastāstīja, ka nometne izdevās lieliski un bērni ieguva daudz pozitīvu emociju. Neskatoties uz brīžiem lietaino laiku, programma bija ļoti piesātināta un interesanta. Tika rīkotas dažādas viktorīnas, spēles un Šausmu nakts. Bērni iepazinās ar robežsardzes darbu Silenes kontrolpunktā, kuģoja Riču ezerā, piedalījās radošajās darbnīcās Marka Rotko mākslas centrā, vēroja panorāmu no viesnīcas „Latgola” augšējā stāva un apguva ielu vingrošanas kustību Grīvā.

Dalībnieki apmeklēja Jūrmalas Zvejniecības muzeju un Skrīveru konfekšu fabriku, kur audzēkņi paši savām rokām izgatavoja konfektes „Gotiņa”. Spilgtākos iespaidus sniedza došanās uz jūru, ko daudzi bērni ieraudzīja pirmo reizi mūžā. Bērni nodarbojās arī ar kinomotogrāfiju un paši, iejuzdamies aktieru lomās, veidoja mūzikas klipu. Mākslas vārdā cieta gan spilveni, gan miltu pakas, lai iegūtu nepieciešamos specefektus, tomēr rezultāts bija tā vērts! 
Nometnes laikā bērniem tika sniegtas psihologa konsultācijas.

Nometnē darbojās vairāki brīvprātīgie jaunieši, kuri labprāt dalījās savās prasmēs un zināšanās ar bērniem, kā arī piesaistīja savus draugus un paziņas, lai nometne kļūtu vēl krāsaināka. 
Noslēguma pasākumā bērnus un nometnes vadītājus sveica Sociālā dienesta vadītāja Anna Jegorova, Demenes pagasta pārvaldes vadītājas p.i. Ruta Pavlova, deputāti Andrejs Bruns un Valērijs Hrapāns. R.Tamane pasniedza pateicības rakstus visiem iesaistītajiem nometnes organizēšanā.