“Mīlestības nedēļa” Demenes kultūras namā

   14. februārī  daudzviet pasaulē svin  Svētā Valentīna dienu. Valentīna diena, ir  mīlestības  svētki, šajā dienā mīlētāji daudzās valstīs dāvina cits citam saldumus, ziedus un citus mīļus niekus. Tāpēc mums rādījās ideja norīkot rādošu darbnīcu, kuras laikā varētu uztaisīt dāvanu saviem mīļājiem. 

10.februārī Demenes kultūras namā notika rādošā darbnīca „Sirsniņa dāvanā”. Visi interesanti varēja uztaisīt savu „sirsniņu” Valentīna dienai. Darbnīcas dalībnieki bija ļoti aktīvi un ar aizrautību taisīja pašu rociņām dāvanas sirsniņas formā saviem vecākiem, brāļiem, māsām, vecvecākiem un draugiem. Rādošās darbnīcas laikā tika uztaisītas – sirdsveidīgas kastītes, kuras varēja pēc tam varēja sapildīt ar konfektēm un citiem sīkumiem, spilventiņš adatām, „mīlestības tējas” paciņas.

13.februāra vakarā Demenes kultūras namā notika spēle  „Mīlestības vārdā”. Spēlē piedalījās 2 komandas pa 4 cilvēkiem. Spēles dalībniekiem vajadzēja parādīt savu erudīciju, atbildot uz daudziem jautājumiem par mīlestību, par Svētā Valentīna dienas tradīcijām citās valstīs, vajadzēja parādīt savu aktiermeistarību, lai komandas biedrs varētu atmīnēt viņas vēlēšanos. Ļoti interesanti bija novērot, ka dalībnieki 5 minūšu laikā no piedāvātiem vārdiem ar aizrautību rakstīja dzejoļus, un tās viss bija mīlestības vārdā. Par katru pareizo atbildi un labāko uzdevuma izpildi tika izsniegti žetoni-sirsniņas. Spēlē  uzvarēja draudzība un mīlestība. Bet kā varēja būt citādāk šajā dienā. Visi spēles dalībnieki dabūja dāvanas.