Līgosim Višķu brīvdabas estrādē!

Daugavpils novads aicina uz jautru Jāņu svinēšanu Višķu brīvdabas estrādē, Luknas ezera krastā – “Jampadracis kol(c)hozā”. Šogad Daugavpils novada vērienīgākais Jāņu pasākums iecerēts līksmā kolhoznieku garā, atceroties tos gadus, kad šie svētki bija kļuvuši oficiālajai varai nevēlami, bet tautā joprojām svinēti. Jāņus svinēja vienmēr – klusāk vai skaļāk, viltīgi svētkus pārdēvējot vai atklāti godā ceļot, un tā bija zīme, ka tautas dzīvā uguntiņa nav nodzisusi. Tādēļ pasākuma organizētājs – Daugavpils novada pašvaldības aģentūra “TAKA” vēlas svētku teatralizētajā uzvedumā parādīt, kā šos svētkus svinēja kolhoznieki nesenajā pagātnē. —–

Pasākums sāksies plkst. 20.30 –  netrūks ne joku, ne jautru izdarību, koncertu kuplinās grupas “Pankūkas (Inga un Normunds)”, “Latgales dāmu pops”, Santa Kasparsone, TDA “Līksme”, Agate Jermaļonoka, VIA “Mažors”, AIK “Romaškas”. Pēc saulrieta Juris Ostrovskis aicinās uz zaļumballi ar “Dvinskas muzikantiem” (sākums plkst. 22.30). Ieejas maksa – 3 EUR, ar vainadziņiem – 2 EUR.

Darbosies amatnieku un mājražotāju tirdziņš, zāļu tirdziņš, kolhoza priekšsēdētājs pacienās ar alus glāzi un siera šķēli, būs pieejamas piepūšamās atrakcijas. Vasaras saulgriežu svētkus aicinām svinēt šeit – Luknas ezera krastā, jautri pavadot laiku koncertā un ballē, nogaršojot alu un sieru, iepērkoties pie amatniekiem un mājražotājiem, pinot vainadziņus zāļu tirdziņa meistardarbnīcā un kopā pie ugunskura sagaidot saullēktu.

No Daugavpils pilsētas 23. jūnijā pasākuma vietā būs iespējams nokļūt arī ar autobusu pēc šāda grafika:  Naujene – 19.00; Krauja – 19.05; “Apavu kombināts” (Daugavpils) – 19.30; Vecstropi – 19.40, Lociki – 19.50; Maļinovka – 20.00; Višķu estrāde – 20.15. Plkst. 24.00 no Višķu estrādes autobuss pa to pašu maršrutu dosies atpakaļ līdz Naujenei.

Uz tikšanos Jāņos Višķu estrādē, Daugavpils novadā!

Informācija arī www.visku-estrade-stadions.lv