Jauniešu biedrība “Demenes stariņi” īstenoja LMT atbalstītu projektu “Skanīgi pasākumi Demenes pagastā”

2015.gada 23.martā “Latvijas Mobilais Telefons” (LMT) sadarbībā  ar Daugavpils novada domi izsludināja pieteikšanos projektu konkursa “LMT – Latvijai”. Ikvienam bija iespēja iesniegt projekta ideju, kas ļautu uzlabot sava novada un novadnieku dzīvi. Jauniešu biedrība “Demenes stariņi” pieteica konkursam projektu “Skanīgi pasākumi Demenes pagastā!”

Projekta mērķis bija iegādāties jaunu skaņas aparatūras komplektu biedrībai, lai nodrošinātu jauniešu un sabiedrības brīvā laika, radošo izpausmju u.c. aktivitāšu veiksmīgu, kvalitatīvu un daudzveidīgu norisi, attīstīšanu, pilnveidošanu un baudīšanu, tādējādi, sekmējot rīkoto pasākumu kvalitātes uzlabošanu, veicinot jauniešu un sabiedrības radošo izaugsmi ne tikai mūs pagastā, bet arī Daugavpils novadā.

2015.gada 8.jūnijā tika paziņoti projektu konkursa rezultāti. Nedēļu vēlāk tika uzsākta projekta īstenošana un aparatūras pasūtīšana. Jūlija beigās, īsi pirms ikgadējiem Demenes pagasta svētkiem, tika saņemtas 2 akustiskās sistēmas un statīvi, ko Demenes pagasta svētkos dienā varēja novērtēt ikviens pasākuma apmeklētājs, kas bija ieradies Demenes kultūras namā uz koncertu, video hroniku un citām norisēm  visas dienas garumā līdz pat naktij svētku noslēguma diskotēkā.

Projekta mērķa sasniegšanai ir iegādātas 2 aktīvās akustiskās sistēmas, 2 statīvi skandām.  Projekta kopējais finansējums EUR 1996.   Projekta rezultātu jau varēja novērtēt ikviens Demenes pagasta svētku apmeklētājs.

Šobrīd var teikt, ka projekts ir īstenots, atliek vien sakārtot projekta dokumentāciju. 

Jauniešu biedrība “Demenes starini” pateicas visiem, kas mūs atbalstīja un balsoja par projektu  “Skanīgi pasākumi Demenes pagastā” – kolēģiem, draugiem, paziņām, sadarbības partneriem, Zemgales vidusskolai un citiem. Pateicamies  visiem kopā un katram atsevišķi.  Esam patiesi priecīgi un  pateicīgi  par Jūsu atbalstu!

Paldies LMT par finansiālo atbalstu,  pateicoties kuram Demenes pagastā jau sāka skanēt mūzika!