Jaungada eglīte pirmsskolas vecuma bērniem

   

26.decembrī Demenes kultūras namā notika pasākums „Jaungada eglīte pirmsskolas vecuma bērniem”, kas pulcēja ne tikai Demenes pagasta bērnus, bet arī bērnus no blakus pagastiem un Daugavpils, kas uz svētkiem bija atbraukuši pie saviem vecvecākiem.

Pasākuma laikā visi klātesošie kopā ar Sniegpārslām, Sniegavīru, Sniegbaltīti un Salaveci dziedāja, dejoja, rotaļājās. Salavecis kā jau ierasts sarūpēja dāvanas  skaistākajiem kostīmiem un maskām, kā arī saldumus par noskaitītiem dzejoļiem. Pasākums bija jautrs un sirsnīgs.

Demenes kultūras nams pateicas brīvprātīgajiem aktieriem – Elīnai Baranovskai, Stefanijai Semjonovai, Margaritai Kostigovai, Marijai Romanovskai, Jevgeņijam Bleideram. Paldies par pasākuma iemūžināšanu fotogrāfijās brīvprātīgajiem fotogrāfiem – Valērijam Cigankovam un Jeļenai Sterlānei. Paldies Demenes pagasta pārvaldes komunālā dienesta darbiniekiem un Annai Zilei, Ludmilai Pašķevičai, Jeļenai Lukšai, Verai Rimjānei, par to, ka rūpējās, lai mūsu eglīte būtu saposta un koša!

Paldies Demenes pagasta pārvaldei un Daugavpils novada domei par finansiālo atbalstu pasākuma organizēšanā.

Tāpat  pateicamies brīvprātīgajiem palīgiem – Tatjanai Lukjanskai, Terēzai Požarskai un Janam Zaikovskim, kas palīdzēja īstenot idejas Ziemassvētku un Jaungada  noformējumam Demenes ciemā un Demenes kultūras namā.

Paldies arī katlu mājas kurinātājiem – Ivanam Ziļam, Aleksejam Ziļam, Andrejam Bobiļevam un Staņislavam Skrupskim par  Adventes sveču aizdedzināšanu vakaros. 

Fotogalerija