Jaunais gads Pasakainajā mežā

Ziemassvētki un Jaunais gads ir tāds īpašs laiks, kad katrs no mums – liels vai mazs, sajūt īpašu satraukumu, gaidas, cerības. Katrs gaida kādu brīnumu. Bērni sapņo par dāvanām, Ziemassvētku vecīti, pieaugušie sapņojam par to, lai mums būtu laba veselība, labs darbs, lai mūsu bērni būtu veseli un laimīgi, lai ģimenēs būtu miers un saticība, lai viss būtu sakārtots un izdotos. Ziemassvētki un Jaunais gads ir, bija un būs sapņošanas, brīnumu un cerību laiks.

Šogad svētku noskaņu pirmskolas vecuma bērniem Demenes kultūras namā radījām 26.decembrī, kad uz pasākumu “Jaunais gads Pasakainajā mežā” ierādījās Mašeņka un viņas draugi – lācis, 2 vilki, pasaku krustmāte u.c. Pasākumu apciemoja arī Salavecis ar savu mazmeitu Sniegbaltīti. Visi kopā  dziedāja, dejoja, spēlēja. Kad dziesmas bija izdziedātas, rotaļas izspēlētas bērni noskaitīja Salavecim dzejoļus un saņēma saldo dāvanu. Tā kā bērni uz pasākumu ierādījās skaistajās maskās,  Salavecim un viņa mazmeitai   par prieku bērni organizēja masku parādi. Labākas maskas Salavecis un Sniegbaltīte apdāvināja ar īpašām dāvanām. 

Paldies teātra pulciņam „Marija&Co” ( vadītāja M.Romanovska) par pasakaino priekšnesumu, paldies  deju kolektīvam —– “Serenity” (vadītāja O.Pučinska) par jaukajām dejām! Paldies visiem, kuri sarūpēja, lai mūsu eglīte būtu grezni saposta un koša!

Fotogalerija