Jaunais gads apkārt pasaulei

 

26.decembra vakarā Demenes kultūras namā notika pasākums „Jaunais gads apkārt pasaulei”, kas pulcēja ne tikai Demenes pagasta iedzīvotājus, bet arī viesus no blakus pagastiem, Daugavpils un pat no Lietuvas – Visaginas.

Pasākuma laikā visi klātesošie kopā ar ekipāžu „DK – DEMENE 2016”, kuras sastāvā bija līdmašīnas komandieris (A.Elksniņš), 2 stjuartes (O.Zaikovska, M.Romanovska), 2 radisti – atbildīgi par mūziku  (V.Beļavskis un M.Meduņeckis),  devas jaungada ceļojumā apkārt pasaulei. Lidojuma laikā  ekipāža    kopā  ar vairāk nekā simts    pasažieriem   apceļoja dažus kontinentus un satika pārstāvjus no Japānas, Ziemeļitālijas un Dienviditālijas, Āfrikas, Jaungvinejas, Amerikas, Austrumiem, Krievijas u.c. Ceļojuma laikā tika apmeklēta arī Pasaku pasaule, kur uz mirkli visiem klātesošiem bija  iespēja atgriezties bērnībā. Lidojums apkārt pasaulei dāvāja brīnišķīgas emocijas. Atlidojot uz Krieviju, satikām Salaveci ar Sniegbaltīti, kas pēc tradīcijām sarūpēja dāvanas par skaistākajiem kostīmiem/maskām un noskaitītiem dzejoļiem. Ceļojums bija aizraujošs.

Demenes kultūras nams pateicas pasākuma dalībniekiem par atbalstu, dalību un interesantiem kostīmiem/maskām. Paldies Vitālijam un Mihailam par skaistam melodijām.

Pateicamies Demenes pagasta pārvaldei un Daugavpils novada domei par finansiālo atbalstu pasākuma organizēšanā.

Fotogalerija