Demenes pagasta bibliotēkas lietotāju ievērībai

Demenes pagasta bibliotēka paziņo, ka sakarā ar izsludināto  ārkārtas situāciju valstī un pieaugot COVID-19 (koronavīrusa) izplatībai no 2020. gada 30. marta līdz ārkārtas situācijas atcelšanai tiek atcelti visi paredzētie pasākumi,  tiek pārtraukta datorlietotāju apkalpošana, ieeja bibliotēkā ir slēgta.

Izdevumu izsniegšana notiks, iepriekš norunājot konkrētu laiku. Par ierašanos jāpaziņo piezvanot vai rakstot e-pastā.

 – Bibliotekārs pasūtījumu iznesīs pie ārdurvīm.

 –  No lietotājiem saņemtas grāmatas atstāsim kastē uz 2 nedēļu karantīnu. Šajā laikā saņemtas grāmatas neizsniedz atkārtoti lietotajiem.

Darbs ar grāmatām notiek izmantojot cimdus un roku dezinfekcijas līdzekļi.

Demenes pagasta bibliotēka aicina lietotājus izmantot bibliotēkas elektronisko katalogu https://naujene.biblioteka.lv, lai izmantotu virtuālos resursus,  e-grāmatu bibliotēku http://www.3td.lv , lai lasītu elektroniskās grāmatas (kā izmantot: https://www.daugavpilsnovads.lv/iemesli-lasit-vairak-3td-e-gramatu-biblioteka/)  un aicinām  izmantot informacionālo  datu bāzi www.letonika.lv  , lai mācītos vai lasītu grāmatas –  paroles piekļuvei var saņemt piezvanot bibliotēkā.

Lūdzam sekot aktuālajai informācijai soc. tīklā Facebook https://www.facebook.com/demenesbiblioteka/  un Demenes pagasta mājas lapā

Oficiālā informācija par vīrusu COVID-19 un valstī ieviesto ārkārtējo situāciju:

Informācija par epidemioloģisko situāciju valstī pieejama Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā http://spkc.gov.lv.

Saites uz Slimību profilakses un kontroles centra tīmekļvietni https://arkartassituacija.gov.lv,

Ministru kabineta rīkojumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu https://mk.gov.lv/lv/aktualitates/par-arkartejas-situacijas-izsludinasanu,

aktuālo Kultūras ministrijas informāciju https://www.km.gov.lv/lv/ministrija/aktualais-par-covid-19

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Sekojiet tālākai bibliotēkas informācijai!

Tālr.         65476707

E-pasts:         jelena.sterlane@demene.lv