Demenes kultūras namā notika ceļojums pa “Veselības pasauli” ar moto “Esi vesels!”

 7.aprīlī visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules veselības diena.  10.aprīlī Demenes kultūras namā notika intelektuāli sportisks ceļojums pa “Veselība pasauli ” bērniem un jauniešiem.  Ceļojuma moto bija “Esi vesels!”

Ceļojumā piedalījās 2 komandas “Veselīgas meitenes” un “Sporta komanda”. Komandas apceļoja 7 pilsētas.  Pilsētā “Sports” komandām vajadzēja parādīt savas sportiskas prāsmes. Pilsētā “Veselīgs uzturs” ceļotāji minēja veselīgus augļus un dārzeņus un noteica 5 veselīgākus bērnu uztura produktus. Ieradoties pilsētiņā “Dienas režīms”, bērniem vajadzēja  sakārtot skolēna dienas režīmu pareiza secībā. Ceļotāji  savas dziedāšanas prāsmes parādīja pilsētā  “Labs garastāvoklis”, savukārt savas zīmēšanas prāsmes parādīja, ceļojot pa pilsētu “Kaitīgi ieradumi”. Pilsētās “Veselīgs miegs” un “Higiēna” celotājiem vajadzēja parādīt savas intelektuālās zināšanas, viņiem vajadzēja minēt krustvārdu mīklu par higiēnu un uzminēt sakāmvārdus par veselīgu miegu. 

Ceļojums bija  daudzveidīgs un aizraujošs! Ceļotāji secināja, ka katra cilvēka veselība atkarīga no vairākām komponentēm: uztura, higiēnas, sporta, miega, dienas režīma, sporta, garastāvokļa u.c. 

Kopsavilkumā pēc iegūto punktu skaita uzvarēja komanda “Veselīgas meitenes”.

Pateicamies visiem ceļotājiem par dalību. Esiet veseli!

Fotogalerija