Demenē aizritēja Bērnības un ģimenes diena

4.jūnijā Demenē aizritēja Bērnības un ģimenes diena „Mēs visi nākam no bērnības”.

Svētki sākas ar sirsnīgu svētku koncertu, kurā piedalījās Demenes kultūras nama teātra pulciņš „Marija@Co” (vad. M.Romanovska), deju kolektīvs „Explosion” (vad. V.Gibovska) un Kristīna un Darina Januškeviči.

Koncerta laikā tika godinātās klātienē esošās ģimenes: Tatjana un Vitālijs Tihomirovi, Jolanta un Konstantīns Morozovi, Olga un Jans Zaikovski, Karīna un Vitālijs Mundumi.

Pēc koncertā notika bērnu ratiņu, velosipēdu, skrejriteņu un citu bērnu transporta līdzekļu parāde. Šogad parādes dalībnieku noformējums bija radošāks, atraktīvāks, vecāki un bērni bija centīgāki un oriģinālāki. Skatītāju simpātijas ieguva Januškeviču ģimene ar bērnu ratiņiem „Ātrā palīdzība” un Mundumu ģimene ar skaistu mašīnu.

Pasākums turpinājās ar konkursu programmu „Ģimeņu maratons”, kurā piedalījās 4 ģimenes – Jolanta, Konstantīns un Viktors Morozovi; Aļona, Eduards un Konstantīns Rakeļi; Irīna, Olegs un Aleksejs Griškjāni; Olga, Andris un Edgars Zaķi. Sacenšoties dažādās aktivitātes ģimenēm vajadzēja pierādīt savu saliedētību, aktiermeistarību, radošumu, sportiskumu u.c.

Savukārt bērni ar aizrautību piedalījās sporta stafetēs un „radošajā stūrītī”, kur zīmēja, krāsoja un radīja sev dažādus piemiņas nieciņus.

Bērnības un ģimenes diena „Mēs visi nākam no bērnības” noritēja draudzīgi, aizraujoši, jautri un krāsaini. Katram klātesošajam bija iespēja atcerēties bērnību.  Prieks par to, kā ģimenes un bērni guva prieku par kopā būšanu un kopīgu laika pavadīšanu.

Lai Jūsu ģimenes ir stipras, draudzīgas un mīlošas! Lai ģimenēs valda miers, laime, saticība un mīlestība! Lai skan Jūsu bērnu un mazbērnu balsis! 

Demenes kultūras nams pateicas koncerta dalībniekiem par atsaucību, atbalstu dalību, pasākuma dalībniekiem par aktīvo piedalīšanos.

Pasākumu finansiāli atbalstīja Daugavpils novada dome un Demenes pagasta pārvalde.

Fotogalerija