Daugavpilī notiks sievietēm veltīts koncerts

Šī gada 8. martā plkst. 16:00 Daugavpils Vienības nama koncertzālē (Rīgas ielā 22a) notiks koncerts “Veltījums sievietēm”, kurā piedalīsies Mirage Jazz Orchestra un Andris Ērglis.

Mirage Jazz Orchestra ir muzikāls kolektīvs, kurā apvienojušies spēcīgākie Latvijas profesionālā džeza mūziķi. Savu 11 pastāvēšanas gadu laikā orķestris, pateicoties tā daudzpusīgajai darbībai un iespējām piedāvāt dažādu stilu mūziku, ir kļuvis par valsts muzikālās dzīves neatņemamu sastāvdaļu.

Gatavojoties pavasara svētkiem, mūziķi kopā ar populāro skanīgās un samtainās balss īpašnieku Andri Ērgli, saviem klausītājiem dāvā koncertprogrammu, kurā īpašu vietu ieņem romantika un mīlestība. Koncertā „Veltījums sievietēm” vieglā džeza mūzikas manierē Mirage Jazz Orchestra un Andris Ērglis izpildīs populāras dažādu komponistu melodijas. Kā norāda paši mūziķi: ”Tā ir programma ar mīlestības un melodiju kokteili, kas ieturēta labākajās Frenka Sinatras un Tonija Beneta tradīcijās – no džeza klasikas meistardarbiem līdz pat Latviešu populārās mūzikas hitiem.”

Koncertu organizē Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde sadarbībā ar Daugavpils Latviešu Kultūras centru.

Ieeja koncertā bezmaksas.

Koncerta rīkotāji un Mirage Jazz Orchestra kopā ar Andri Ērgli sveic visas sievietes skaistajos pavasara svētkos, un aicina kopā baudīt mīlestības noskaņu koncertā “Veltījums sievietēm”!

 Papildus informācija:

Vita Viļevko

t.: 20613225

e-pasts: vita.vilevko@daugavpils.lv