Bērnības svētki Demenē

1. jūnijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, Demenē notika Bērnības svētki.  Sākumā Demenes kultūras namā viesojās pārstāvji no biedrības “Otrā māja dzīvniekiem”. Viņi pastāstīja bērniem kā rūpēties par suņiem un kaķiem, par patversmē esošiem dzīvniekiem. Bērniem bija iespēja arī iepazīties ar klātesošiem suņiem.

Svētki turpinājās laukumā pie Demenes kultūras nama. Tur bērnus sagaidīja multfilmu varoņi un aicināja viņus doties ceļojumā pie pārējiem multfilmu varoņiem. Ceļojums bija aizraujošs un dažādu aktivitāšu un notikumu pilns. Bērniem vajadzēja minēt mīklas, zīmēt, dejot, krāsot, pārvarēt šķēršļus, kurus sagatavoja dažādu multfilmu varoņi.

Nopelnīt balvas nebija tik vienkārši. Ceļojuma laikā bērniem vajadzēja nopelnīt pēc iespējas vairāk uzlīmēs un tad, izmantojot nopelnītas uzlīmes, un pierādot savu precizitāti un veiklību, varēja iegūt balvas. Visi bērni bija ļoti atraktīvi, radoši, veikli un precīzi, tāpēc katrs bērns nopelnīja sev balvu.

Šogad Bērnības svētki  Demenē aizritēja atraktīvi, saulaini, krāsaini, vēl kuplākā bērnu pulkā un ļoti draudzīgi!

Lai visiem saulaina un patīkamiem notikumiem pilna vasara! —–

Pateicamies  biedrībai “Otrā māja dzīvniekiem” par sadarbību, visiem pasākuma dalībniekiem un skatītājiem par aktīvu piedalīšanos, brīvprātīgajiem palīgiem – R.Kostigovai, E.Baranovskai, S.Semjonovai, T.Lukjanskai un K.Lukjanskai par organizētājām aktivitātēm, Demenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centram par sniegto palīdzību svētku organizēšanā.

Pasākumu finansiāli atbalstīja Daugavpils novada dome un Demenes pagasta pārvalde.

Fotogalerija